O mnie & kontakt

podczas seminarium o snach i śnieniu
Robert Palusiński  psychoterapeuta, coach, facylitator pracy grupowej. W latach 1998 - 2003 studiował w Research Society for Process Oriented Psychology w Zurichu, szkolił się także w Londynie, Kopenhadze i Bratysławie. Od 2000r. roku regularnie prowadzi zajęcia, doradztwo i warsztaty.
W ostatnich latach oprócz pracy indywidualnej specjalizuje się szczególnie w pracy z parami, rodzinami i grupami w obszarze transformacji konfliktów i pogłębiania relacji na bazie podejścia Głęboko Demokratycznego. 
Od 1997 roku lat pracuje jako trener w organizacjach i firmach, a od 1999 r. jak facylitator stosujący podejście i zasady Głębokiej Demokracji. W roku 2004, po marszu Tolerancji w Krakowie (gdzie w ruch poszły oprócz obelg kamienie) z kilkoma NGO zorganizował i facylitował pierwsze w Polsce miejskie Forum Głębokiej Demokracji na temat mniejszości seksualnych w Krakowie i miejsca/przestrzeni dla ich istnienia. Pracuje jako facylitator, coach i doradca w zakresie wszelkich konfliktów i problemów w organizacjach, rodzinach, parach nie marginalizując oczywiście konfliktów intra-personalnych.
Z Arnoldem Mindellem Londyn 2008


 Prowadzi także autorskie warsztaty rozwojowe, psychologiczne oraz zajęcia grupowe (całoroczne i krótsze), terapię indywidualną, par i rodzin. 
Autor ksążek: "Szamanizm w praktyce", "Tao Pływania", "Samoleczenie potęgą podświadomości", "Samoleczenie wzroku metodą Bates'a", liczne artykuły, itd. . Tłumacz literatury psychologicznej (m.inn. A. Mindell: "Cienie Miasta", "Psychologia i szamanizm", "Śnienie na jawie", "O istocie snów", "Siła Ciszy") a także analizy jungowskiej, np. "Zraniona Kobieta" L.S. Leonard).
 Prowadził zajęcia z  i pracy z konfliktem na Uniwersytecie Jagiellońskim, Śląskim, w Gestaltowskim Instytucie Rozwoju Osobistego, Dojrzewalni Róż i innych. Zajmuje się facylitacją i praktyką rozwiązywania konfliktów oraz uczy innych jak pracować z konfliktami i jak sprawić, by konflikt stał się drogą do wspólnoty. Założyciel i prezes Fundacji Głębokiej Demokracji: www.deepdemocracy.pl w ramach której Zainicjował i współprowadzi projekt polsko – niemiecki “Exploring the Legacy of Polish-German Relationship” dotyczący pojednania i uzdrawiania powojennej traumy z zastosowaniem Głębokiej Demokracji. Prowadzi także cykliczne szkolenia: "Deep Democracy as sustainable way of dealing with discrimination, multiculture and diversity ssues in adults’ learners groups" oraz "How to teach adults about jewish heritage, holocaust, anti-semitism and persecution of minorities using deep democracy approach"
(telefon: 505-476-964 e-mail: - skorzystaj z Formularza Kontaktowego w kolumnie po prawej stronie  )
Z Amy Mindell (Londyn 2008)

3 komentarze:

  1. Witam,życzę jak największych osiągnięć.Głęboki ukłon za takie właśnie narzędzie do poszerzania świadomości.Jest mi to bliskie,choć mam niewielką strefę wpływu.Oddaję to ,co dostałam przez pięćdziesiąt lat mego funkcjonowania na Ziemi.Jestem wdzięczna tym którzy poświęcali czas na dzielenie się wiedzą ,doświadczeniem,wglądami,uwagami,pisali i mówili o tym co jest.
    Harmonii i siły do dalszych działań,życzę.Anna Baranowska

    OdpowiedzUsuń
  2. A co z nauką pływania metodą ATS? Czy ktoś prowadzi takie kursy?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !