środa, 20 marca 2013

Miłe Słowa :)

Miłe słowa padły od jednego z uczestników prowadzonego przeze mnie całorocznego cyklu warsztatów dla mężczyzn w "Newsweeku" w felietonie „Uwolnienie faceta”  Aleksandry Krzyżaniak-Gumowskiej, (Newsweek 11/13.03.2013)  -- tu można przeczytać: kliknij  link  . Dziękuję za ten feedback  oraz za swego rodzaju podsumowanie wpływu grupy i naszej wspólnej pracy ...

Miałem także okazję sam się wypowiedzieć i wnieść coś od siebie, oto mały fragment:

Psychoterapeuta Robert Palusiński na warsztatach dla mężczyzn najpierw robi wprowadzenia teoretyczne, a dopiero potem przechodzi do ćwiczeń. Kiedy prowadzi warsztaty dla kobiet, podobny wstęp bywa niepotrzebny. – Kobiety prędzej zaczynają poruszać głębsze treści emocjonalne. Z mężczyznami dojście do poziomu, co nas dotyka, boli, co dolega, wymaga czasu.

Wszyscy powtarzają, że po warsztatach są spokojniejsi, przekonali się albo utwierdzili, że ich życie zależy od nich. Nic nie da obwinianie żony czy partnerki, że tylko wymaga, szefa, że wykorzystuje, rodziców, którzy nie zapisali do szkoły muzycznej, czy dzieci, które rosną, i rosną na nie wydatki. – Tak naprawdę ja nic nie muszę – mówi Jarecki. – Najwyżej mogę czegoś chcieć. Chcę iść do pracy, bo chcę utrzymać rodzinę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !