piątek, 7 maja 2010

letnie warsztaty: W ZGODZIE Z ZIEMIĄ, NATURĄ I SOBĄ w Sierpniu

Serdecznie zapraszam na letnie warsztaty:

W ZGODZIE Z ZIEMIĄ, NATURĄ I SOBĄ

sześciodniowe, wyjazdowe warsztaty
szamańsko – psychologiczno – rozwojowe

23-29 sierpnia 2010 w Stryszawie (Beskid Żywiecki)

Warsztaty będą ukierunkowane na naukę jungowskiej pracy wewnętrznej, medytacji zorientowanej na proces oraz skutecznego współdziałania z Ziemią. Będziemy praktykować aborygeński walkabout, nauczymy się w jaki sposób nasze ciała i umysł dostosowują się do kierunków Ziemi oraz jak bardzo są z Nią związane.
Odkryjemy JAK ZIEMIA nieustannie podsuwa nam najwłaściwsze wskazówki oraz sposoby działania! Z pomocą i podpowiedziami MATKI ZIEMI (PachaMama) poszukamy sensu oraz zasadniczego kierunku indywidualnego życia, który przewija się pomiędzy pozornie chaotycznymi i przypadkowymi wydarzeniami w życiu. A dla tych, którzy już to wiedzą – będzie to okazja do ugruntowania się w już obranym kierunku.
Przeprowadzimy krótki (pół dnia i pół nocy) Vision Quest, wyprawę na Górę oraz Medicine Walk, które będą poprzedzone nauką odczytywania wiadomości przekazywanych przez Wszechświat.
Będziemy stosować szamańskie medytacje oraz szamańskie podróże. Zobaczymy na czym polega naturalna joga samo-powstającą z ruchu autentycznego (tak jak miało to miejsce w pradawnych czasach, gdy joga tworzyła się w wyniku szamańskich medytacji). Usłyszymy uzdrawiające pieśni i zastosujemy moc pieśni do uzdrawiania. Będziemy też uczyć się uzdrawiania ciała na poziomie kwantowym i zobaczymy na ile nasze symptomy są powiązane ze światem oraz dlaczego są informacjami z przyszłości!!!
Przede wszystkim jednak skupimy się na umiejętności pracy wewnętrznej (nad samą/ym sobą) tak jak to jest nauczane w psychologii analitycznej C. G. Junga oraz w Psychologii Zorientowanej na Proces. Czyli nauczymy się stosować alchemiczną medytację zorientowaną na proces z możliwie jak najlepszym i jak najtrwalszym dostępem do tego, co Arnold Mindell nazywa Process Mind. Dużą pomocą będą tutaj liczne i wciąż żywe tradycje szamańskie.
Celem warsztatów jest poznanie sposobów wewnętrznej pracy nad sobą wywodzących się z pradawnych tradycji a jednocześnie stale obecnych w najnowszych metodach terapeutycznych.
Dzięki tym zajęciom uczestnicy warsztatów dowiadują się o sposobach poznawania ważnych informacji, jakie stosowali nasi przodkowie i jak to zostało zaadaptowane przez współczesną wiedzę. Są bliżej odkrycia własnego sensu i mitu życia. Rozumieją sens i potrzebę stałego poznawania siebie oraz związku z Ziemią, potrafią z powodzeniem zastosować praktykowane techniki zarówno w trakcie warsztatów, jak i po powrocie do miejsc zamieszkania.

Miejsce: Góralska Chata pod Jałowcem, Stryszawa-Roztoki - miejsce piękne, odosobnione - wśród lasów i gór; z cudownymi widokami, przestrzenią możliwością kąpania się pod wodospadem, w górskim potoku.

Termin: 23 - 29. 08. 2010. (6 pełnych dni – zaczynamy w poniedziałek po południu, kończymy w niedzielę obiadem).

Cena: 600 zł/ 6 dni warsztatów. Noclegi w pokojach 2 -3-4 osobowych. Posiłki organizujemy wspólnie lub we własnym zakresie, możliwość zamówienia pełnego wyżywienia nawet regionalnego.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i data wpłacenia zaliczki w wysokości 260 zł do dn. 10.08.2010.

Kontakt, informacje i szczegóły: e-mail: r_paluch@wp.pl , tel. kom.: 505 476 964.

Warsztat poprowadzi: Robert Palusiński - psychoterapeuta Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces. Posiada uprawnienia Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją. W latach 1998 - 2003 studiował w Research Society for Process Oriented Psychology w Zurichu, szkolił się także w Londynie, Kopenhadze i Bratysławie. Od 2000r. roku regularnie prowadzi zajęcia i warsztaty łączące współczesne techniki szamańskie (M. Harner) z psychologią i psychoterapią. Prowadzi także autorskie warsztaty rozwojowe, psychologiczne oraz zajęcia grupowe i terapię indywidualną, par i rodzin. Tłumacz literatury psychologicznej (m.inn. A. Mindell: "Cienie Miasta", "Psychologia i szamanizm", "Śnienie na jawie" a także analizy jungowskiej, np. "Zraniona Kobieta" L.S. Leonard). Liczne publikacje własne. Prowadził zajęcia z psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, Śląskim, w Gestaltowskim Instytucie Rozwoju Osobistego, Dojrzewalni Róż i innych. Zajmuje się facylitacją i praktyką rozwiązywania konfliktów oraz uczy innych jak pracować z konfliktami. Prezes Fundacji Głębokiej Demokracji, członek The International Association of Coaching (IAC). Więcej o prowadzącym: robertpalusinski.blogspot.com/ oraz http://www.psychoterapiakrakow.org/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !