środa, 17 listopada 2010

MATKA ZIEMIA --- Common Ground

Praktycznie rok temu, 16. XI. 2009 pisałem jak Matka Ziemia może pomagać w naszych konfliktach i polaryzacjach tutaj: http://robertpalusinski.blogspot.com/2009/11/uzdrawiajaca-ziemia.html - jest to dobre wyjaśnienie i kontekst dla poniższej rady Arnolda Mindell'a z moją wstawką a propos sytuacji w Polsce:

Hurrah! for US President Obama saying Democrats+Republicans must find common
ground to work together after elections divided Congress. Now? Next
...step? Someone, anyone, anywhere, please, please BE THAT COMMON EARTH


Hurra! dla prezydenta Ameryki Obamy, który powiada, że Demokraci i Republikanie muszą znaleźć wspólne podłoże (teren) pozwalające na współpracę po wyborach dzielących kongres.
Co teraz? Kolejny krok? Ktoś, każdy, w dowolnym miejscu niech stanie się - TĄ WSPÓLNĄ ZIEMIĄ - bardzo proszę.
(przewiduje się że w wyborach do Kongresu przewagę zyska opozycja Obamy komentarz - R.P.)


Robert Palusinski:
A "KTO" i Kiedy w Polsce będzie/stanie się ową "COMMON EARTH" dla PiS i PO? dla "antyfaszystów" i "narodowców"? Dla "Palaczy" i Nie-Palaczy"?
Mindell (od)powiada:
"My advice to leaders ... all of us -- go deeply inside, find that spot creating and supporting diversity of opinions and be that "earthspot" as well as the opinions. I call that the Processmind spot."
Moja rada dla liderów ... dla nas wszystkich wniknijmy w siebie, znajdźmy to miejsce, które tworzy i wspiera różnorodność zdań i stańcie się tym "miejscem na ziemi" jak również tymi opiniami. To jest miejsce "Umysłu Procesowego".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !