sobota, 8 kwietnia 2017

PODSZEWKA ŚWIATA i RELACJI - warsztaty letnie


zapraszam na
4-dniowe intensywne, letnie warsztaty szamańskie

PODSZEWKA ŚWIATA i RELACJI

przy wzrastającym księżycu : 24 - 28. 08. 2017
Wydaje się nam, że rzeczywistość jest realna, namacalna, "dotykalna" i trwała - istniejąca. Jednak jest to tylko jedno z naszych przekonań. Rzeczywistość jest tylko  uzgodnioną w danej kulturze koncepcją - na dodatek zmienną w czasie i przestrzeni.
Co takiego stoi za rzeczy-wistością? Co kreuje dotykalne manifestacje? A jeśli "coś" kreuje, to czy możemy wpływać na tę kreację? Czy możemy wkroczyć w nurt nieustannego powstawania i zanikania chwilowych zjawisk oraz współtworzyć i stawać się świadomym obiektem kreacji?

W trakcie warsztatów będziemy poznawać odpowiedzi na powyższe pytania oraz badać  podstawowe energie tworzące rzeczy - wistość. Zobaczymy i poczujemy jak Ziemia oraz Wszechświat i linie pieśni kierują naszymi intencjami oraz krokami w naszych najbliższych i najdalszych wędrówkach.

Ziemia to głaskanie jej powierzchni naszymi stopami i pozwalanie, by Ona nadawała kierunek.

Woda, to szałas potów w połączeniu z medytacyjną kąpielą w naturalnym stawie - a z nią - badanie i doświadczeń płynności oraz nurkowanie w najgłębsze rejony.
Powietrze - to odnajdywanie przestrzeni w sobie i wokół nas – aż do granic kosmosu. Gdzie i jak odzyskać Przestrzeń? Lub: czy kiedykolwiek mogła się zagubić?
Ogień to Słońce oraz wewnętrzny Ogień i pieśń ognia w tipi, przy ognisku w dzień i nocą.
Poznamy praktykę aborygeńskiego Pinakarri (Dadirri), czyli głębokiego wsłuchiwania się. Szałas potów, aborygeński walkabout oraz krótki Vision Quest (poszukiwanie wizji).

Dzięki tym zajęciom uczestnicy warsztatów dowiadują się jak nasi przodkowie  poznawali ważne informacje oraz czy i jak to zostało zaadaptowane przez współczesną wiedzę. Jesteśmy bliżej siebie – swego wewnętrznego kompasu niezależnego od wzorców życiowych i kulturowych. Uczestnicy rozumieją sens i potrzebę stałego poznawania siebie oraz związku z Ziemią, potrafią z powodzeniem zastosować praktykowane techniki zarówno w trakcie warsztatów, jak i po powrocie do miejsc zamieszkania.

Miejsce: Karczmisko, (Czarna Białostocka) - wspaniałe miejsce w podlaskiej kniei z tipi (możliwość noclegu), stawem, piaszczystą glebą i mnóstwem tajemniczych atrakcji - na skraju boru mieszanego sosnowo - świerkowego charakterystycznego dla Puszczy Knyszyńskiej wraz z licznym starodrzewem ... www.uroczysko-ruczaj.pl/


Termin: 23 - 27.08.2017 początek: środa od 17-tej rano zakończenie ok 14:00 w niedz.
Cena: 580 zł/ 4 dni warsztatów + cena noclegu (40 zł za nocleg w pokojach 2, 3 i 4 osobowych), wyżywienie własne i/lub wspólne. Ewentualnie można nocować w Tipi lub namiocie za mniejszą kwotę.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i data wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł do dn. 09.08.2017.
Kontakt, informacje i szczegóły: zobacz - formularz kontaktowy lub tel. kom.: 505 476 964.

Warsztat poprowadzi: Robert Palusiński - psychoterapeuta, coach, trener.


Więcej: www.robertpalusinski.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !