czwartek, 8 września 2016

o Emocjach w Październiku (jednak)!

KOMUNIKAT !
zmieniona została data wydarzenia - zapraszam 2 tygodnie później, czyli 1 październik w godzinach 10:00 - 19:00.
przepraszam za ewentualne niedogodności ...


Jeśli zdarza ci doświadczać emocji - szczególnie tych zaskakujących, niespodziewanych i raczej niechcianych, to teraz właśnie otwiera się możliwość odszyfrowania ich przekazu = stojącej za nimi informacji.
Emocje zawsze wypływają z nieświadomości najczęściej zjawiając się na styku podmiot-środowisko lub niespodziewanie wpadamy w nieprzewidziany nastrój.
Dobrą szkołą dla poznawania nastrojów i emocji jest także odosobnienie, wówczas spotykasz się ze środowiskiem swych licznych wewnętrznych części i postaci.
Często, mocą żywiołu emocje porywają nas jak wiatr, jak fala lub wir wodny, trzęsą nami jak ziemia i/lub ogniście nas rozpalają.
Dla-czego? Po co? W jakim celu?
Tym właśnie zajmiemy się na warsztacie:
doświadczymy emocji w ciele, ruchu, głosie, wizji.
Zbadamy ich energie w surowej, zalążkowej formie i ... przekształcimy ją z korzyścią dla siebie, świata oraz wszelkich naszych związków !


Być może czasem coś czujesz, czegoś doświadczasz i nawet nie wiesz co to takiego. Albo masz wewnętrzne uczucie, intuicję, ale nie potrafisz jej rozwinąć i trudno ci dowiedzieć się jaka stoi za tym informacja.


Albo emocja taka jak strach, wstyd czy złość opanowuje cię tak mocno, że nie potrafisz zrobić tego, co zaplanowałaś/eś. Lub działanie pod wpływem emocji okazało się raczej nie konstruktywne.

Na tym warsztacie będziesz mogła/mógł:

- nauczyć się fascynujących i łagodnych technik pozwalających współpracować z emocjami oraz doświadczać ich

- poznać zupełnie nową definicję emocji, nowe podejście do nich i
uświadomić sobie, że wszystkie emocje (także te „niedobre”) są potrzebne

- doświadczyć tych emocji, które pozwalają dotrzeć do nieskończonych zasobów energii oraz bogactwa życia uczuciowego.

- nauczyć się jak nie być "zalewaną/ym" przez emocje

- zobaczyć jak "surfing" na szczycie fali emocji pozwala uzdrowić wiele problemów - włącznie z uzależnieniami, przymusami, nadmiernym apetytem, itd.

Emocje pojawiają się ZAWSZE, gdy zaczynamy borykać się z czymś trudnym lub wręcz niemożliwym. Na warsztacie dowiesz się jak można z powodzeniem stosować "Mądrość Emocji" nie tylko w pracy z odwlekaniem zaplanowanych zadań, ale również przy bardzo różnych problemach włącznie z przymusami, fobiami czy uzależnieniami. Emocje to najprawdziwsze i najgłębsze informacje, które są niezbędne do rozwiązania każdego problemu.


W odróżnieniu od teorii „inteligencji emocjonalnej” lub innych metod „zarządzania emocjami”, będziemy „podróżować na fali emocji” do jej esencji oraz doświadczymy emocji bezpośrednio w ciele. Ten sposób pracy z emocjami nie wymaga nazywania uczuć, odreagowywania, czy odkrywania ich źródeł w przeszłości, jest stosunkowo prosty, co nie znaczy, że łatwy. Stanowi przy tym doskonałe uzupełnienie do praktyk medytacji, jogi czy różnych ścieżek rozwoju osobistego.

Warsztat skierowany jest nie tylko do praktykujących terapeutów, wychowawców czy rodziców, ale do wszystkich, którzy pragną żyć bardziej autentycznie i z o wiele większą energią. Do wszystkich, którzy wiedzą, że życie bez emocji jest jak życie pozbawione ożywczych płynów,a także do tych, którzy są zalewani namiarem emocji.

W trakcie warsztatu będziemy doświadczać i uczyć się nowego podejścia do pracy z emocjami z zastosowaniem Psychologii Zorientowanej na Proces, Mindfullness, analizy głębi C. G. Junga i radości płynącej z odblokowanych emocji.

Każda osoba, która przyjdzie na warsztat otrzyma w prezencie książkę Roberta Palusińskiego pt.: „Samoleczenie wzroku" - bestseller sprzedany w ilości ponad 100 000 egz., (o wartości 25 zł), a już przy rejestracji otrzymasz E- book Roberta pt.: „OD MITU DO GŁĘBI SERCA".

Więcej o metodzie „Mądrości Emocji” + dużo pomocnych informacji o pracy z emocjami znajdziesz tutaj: http://mocemocji.blogspot.com/

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisy mailem lub smsem.

Więcej informacji i zgłoszenia:
Małgorzata Jarymowicz: uwaznaobecnosc@gmail.com, tel.: 502-356-130
Robert Palusiński: r_palusinski@yahoo.com tel.: 505 - 476-964


Kiedy: 18 września w godz. 10:00 – 19:00

Gdzie: Kraków, Centrum
Koszt: 200 pln - konieczna rezerwacja
oraz wpłata zaliczki w wysokości 50 zł.

Prowadzący:
Robert Palusiński terapeuta Psychologii Zorientowanej na Proces, autor, tłumacz. Od ponadto 16 lat prowadzi psychoterapię, szkolenia oraz autorskie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Pisze także blog: http://robertpalusinski.blogspot.com/

Małgorzata Jarymowicz - psycholożka, terapeutka, trenerka mindfulness (uważności). Więcej: http://mindfulness.strikingly.com/#o-nas


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !