niedziela, 12 czerwca 2016

WARSZTATY W SIERPNIU - ZAPRASZAM !

Zapraszam na
4-dniowe intensywne warsztaty szamańskie

CZTERY ŻYWIOŁY i Pachamama
przy malejącym księżycu : 24 - 28 .08.2016


Cztery żywioły to Ziemia, Woda, Powietrze i Ogień. Pachamama to matka Ziemia.
Praktyka Ziemi to łączenie się z Nią i słuchanie Jej podpowiedzi. To z Niej pochodzimy i do Niej wracamy. To Ona trwa nieprzerwanie od miliardów lat wirując wokół Słońca i przytula wszystkie przemijające istoty bezwarunkową akceptacją grawitacji. 

 

W trakcie warsztatów będziemy badać jak Ziemia wraz z resztą wszechświata kieruje naszymi krokami starając się odnaleźć na nowo wspólny rytm. Jeśli Ziemia pozwoli, to wykonamy także praktykę "Pogrzeb Wojownika/czki", jednocząc się z Matką Ziemią i znajdując w niej spoczynek.
Praktyka wody to szałas potów w połączeniu z medytacyjną kąpielą w stawie, badaniem i doświadczaniem płynności oraz docierania w najgłębsze rejony.
Praktyka powietrza, to odnajdywanie przestrzeni w sobie i wokół nas – aż do granic kosmosu. Gdzie i jak odzyskać Przestrzeń? Lub: czy kiedykolwiek mogła się zagubić?
Praktyka ognia, to Słońce, to wewnętrzny Ogień i pieśń ognia w tipi, przy ognisku w dzień i nocą.

Na warsztatach skupimy się przede na pracy wewnętrznej, możliwie jak największej obecności i uważności – nauczymy się jej australijskiej - aborygeńskiej wersji Pinakarri (Dadirri). Inspirując się szamańskimi praktykami skorzystamy z aborygeńskiego Walkabout, nauczymy się w jaki sposób nasze ciała i umysł dostosowują się do kierunków Ziemi,
jak bardzo są z Nią związane i jak ciało w kontakcie z Ziemią potrafi odnaleźć najwspanialsze odpowiedzi nawet na największe problemy.
Przeżyjemy Vision Quest.

Najszerszym celem warsztatów jest poznanie sposobów wewnętrznej pracy nad sobą wywodzących się z pradawnych tradycji a jednocześnie stale obecnych w najnowszych metodach terapeutycznych.
Będziemy doświadczać obecności Siebie, w kontakcie z innymi, ze światem, lasem, ziemią, przestrzenią i różnorodnymi praktykami pogłębiającymi nasze wglądy. Będziemy badać płynność granic ja/nie ja.
Dzięki tym zajęciom uczestnicy warsztatów dowiadują się jakie sposoby poznawania ważnych informacji stosowali nasi przodkowie i jak to zostało zaadaptowane przez współczesną wiedzę. Są bliżej siebie – swego wewnętrznego kompasu niezależnego od wzorców życiowych i kulturowych. Rozumieją sens i potrzebę stałego poznawania siebie oraz związku z Ziemią, potrafią z powodzeniem zastosować praktykowane techniki zarówno w trakcie warsztatów, jak i po powrocie do miejsc zamieszkania.
Miejsce: Karczmisko, (Czarna Białostocka) - wspaniałe miejsce w podlaskiej kniei z tipi (możliwość noclegu), stawem, piaszczystą glebą i mnóstwem tajemniczych atrakcji - na skraju boru mieszanego sosnowo - świerkowego charakterystycznego dla Puszczy Knyszyńskiej wraz z licznym starodrzewem ...


Termin: 24 - 28.08.2016 początek: środa od 17-tej (zachęcam do nieco wcześniejszego przyjazdu ok 15 - 16ta), zakończenie ok 14:00 w niedz.
Cena: 500 zł/ 4 dni warsztatów + cena noclegu (40 zł za nocleg w pokojach 2, 3 i 4 osobowych), wyżywienie własne i/lub wspólne. Ewentualnie można nocować w Tipi lub namiocie za mniejszą kwotę.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i data wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł do dn. 10.08.2016.
Kontakt, informacje i szczegóły: e-mail: r_paluch@wp.pl , tel. kom.: 505 476 964.

Miejsce: Karczmisko(Czarna Białostocka) - wspaniałe miejsce w podlaskiej kniei z tipi (możliwość noclegu), stawem, piaszczystą glebą i mnóstwem tajemniczych atrakcji
Warsztat poprowadziRobert Palusiński - psychoterapeuta coach, trener. Więcej:www.robertpalusinski.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !