wtorek, 8 grudnia 2015

PODZIĘKOWANIA :)

MOJE WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich WAS, którzy wsparli i pomagali w materialny i niematerialny sposób !!!
Process-Reality-small.jpg
DZIĘKUJĘ!
Chcę Tobie serdecznie i niezwykle pięknie podziękować za wkład, energię oraz czas poświęcony naszemu projektowi wydania podręcznika metody Dragon Dreaming !

Jako zespół właśnie do tego projektu zastosowaliśmy metodę Dragon Dreaming - najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce!(szerzej o metodzie zobacz: na naszej stronie www.dragondreaming.pl)
Udało się zrealizować nasze marzenie, a wszystko przebiegło wręcz "podręcznikowo"! Na obrazku u góry możesz zobaczyć mandalę Dragon Dreaming (niestety po angielsku).

Już na początku stycznia książka powinna się ukazać w języku polskim i jestem prawdziwie, głęboko szczęśliwy oraz wzruszony tym, jak to wszystko się pięknie poukładało Dzięki Tobie oraz wszystkim 187 osobom współtworzącym wraz z nami to przedsięwzięcie!
Z głębi serca raz jeszcze dziękuję!

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zastosowaniu metody Dragon Dreaming w praktyce, to szansa na to jest już 12 - 13 grudnia
najbliższe szkolenie metody Dragon Dreaming w Krakowie
oraz 16 - 17 Stycznia w Warszawie
(są jeszcze wolne miejsca na oba terminy a będą kolejne).

Te podziękowania przekazuję dzisiaj, bo dopiero teraz firma PolakPotrafi przekazała wszystkie dane adresowe - osób wspomagających i współtworzących przemianę wizji/marzenia powstania książki w realne i namacalne jej istnienie.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
Bardzo proszę o podanie e-mailem adresu pocztowego na jaki mogę przesłać wybraną przez ciebie nagrodę za okazane wsparcie.
Książa "Dragon Dreaming" ukaże się w pierwszej połowie stycznia 2016 r. i potrzebuję poznać twój adres pocztowy, aby ją przesłać (i/lub pozostałe nagrody).

teraz przesyłam ciepłe, radosne uściski
i pozdrawiam najserdeczniej jak potrafię
Robert Palusiński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz - twoja opinia/zdanie jest dla mnie ważne !